Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U sv. Antonína

V restauraci U sv. Antonína si zakládají na výborném chutném jídle a pivu. Hospůdka má vyjímečnou atmosféru a není to tak dávno, když zde sedával Miloslav Šimek, Josef Fousek, Jiří Krampol či Uršula Kluková a mnoho dalších osobností. Svatý Antonín je patronem všech cestovatelů a proto se i vy při Vašich cestách nezapomeňte zastavit..

Nabízí tu jídla české i mezinárodní kuchyně, alkoholické či nealkoholické nápoje. K dispozici je nekuřácký salonek, letní zahrádka, Wi-Fi připojení a salonek pro pořádání večírků, firemních akcí, svatebních hostin, oslav narozenin, rautů a podobně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Zahrádka s výhledem a slušné jídlo za adekvátní cenu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace a vynikajícím domácím jídlem a příjemnou obsluhou . Jedli jsme zde dva dny po sobě a budeme znovu az pojedeme kolem.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO