Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Sumečka

Více než 20 let se U Sumečka věnují přípravě rybích specialit. Hosté zde mohou ochutnat jak tradiční české ryby tak i některé mořské druhy. Pro milovníky hovězích a vepřových specialit jsou zde připravována masa na grilu. Otevřeno od dubna do října.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace U Sumečka
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tento podnik se asi při návštěvě Třeboňska nedá nenavštívit, ryby všechny sice obalené a osmažené, nicméně naprosto exkluzivní a kvalitní. Při peknem pocasi je to místo odkud se člověku nechce, porce veliké a každý tam jistě najde rybu, která mu zachutna i když je jinak nejí jako já. Potěší také vlastní pivo. Ceny jsou vyšší, ale úměrné kvalitě.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace je provozovaná formou 'bufetu' bez obsluhy. Každý si musí jídlo objednat u okénka a poté vyzvednou. Nicméně ryby, za kterými jsem všichni jezdí, jsou skvělé. Velký výběr druhů ryb a skvělá úprava. Ceny nejsou úplně lidové, ale ani předražené.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO