Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Štěpána

 V rodinné restauraci si můžete v klidu posedět a využít  bohaté nabídky klasické České kuchyně. Originálně vytvořená hospůdka v klasickém staročeském stylu, kde platí, že základním prostředkem pro dobrý a příjemný pocit je především klidné prostředí , pohodoví lidé a domácí kuchyně. Atmosféra je vystavěna vysoce pozitivně. S tímto pocitem návštěvník rovněž odchází, což je dáno i tím, že byl posilněn vynikajícím českým pivem a výbornou kuchyní.V restauraci pro Vás ochotně připraví akce a oslavy, jako jsou svatby, narozeniny a párty se slavnostními rauty. Zajistí Vám soukromé letní oslavy, s možností využívání prostor zahradní restaurace. Nachází se v příjemném vesnickém prostředí. Pokud se však chystáte slavit v rodinném prostředí,nabízí Vám možnost objednání studených a teplých pokrmů (více na rauty a pohoštění), které si odvezete na Vaše domácí oslavy (pokud budete mít zájem odvoz rautového pohoštění přímo k Vám zajistíme).

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO