Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Staré Pošty

Příjemná lidová restaurace v centru Prahy pro dobrý oběd či večerní posezení s přáteli nad dobrou českou kuchyní. Nekuřácký salonek, letní zahrádka. Pořádání vepřových a zvěřinových hodů apod.
Vybírat zde mùžete jídla české i mezinárodní kuchyně. K pití se nabízí 5 druhù piva včetně nealkoholického. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Z důvodu úzkého průchodu je třeba sedět u stolu pro 2 místo na šířku stolu podél, takže pro větší vzdálenost osob je nutno mluvit hlasitě, což nebylo příjemné nám a určitě ani ostatním hostům. WC špatně dostupné v podzemí ve stísněným prostorách.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace se nachazi v idealni lokalite pobliz metra (primo mezi vaclav. namestim a hlavnim nadrazi ) Restaurace je spise pro méně narocnejsi klientelu, vynikajici pivo a atmosféra.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kvalitni restaurace, zamerena predevsim na méně narocnejsi klientelu. Naleznete zde prijemnou obsluhu. Maji zde vyborne pivecko a hospudka se nachazi blizko hlavniho nadrazi.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO