Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Staré paní

Hotel U Staré paní poskytuje také příjemné posezení nad šálkem kávy nebo při chutném obědě či večeři v útulné nekuřácké restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Nevšední zážitek vám zaručí atmosféra jazzového klubu, kterému v Praze právem náleží přední místo mezi hudebními kluby. V klubu máte možnost si poslechnout české i zahraniční jazzové a bluesové muzikanty, nebo světoznámé interprety jiných hudebních žánrů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělé připravené jídlo, moc jsme si pochutnali. Obsluha milá, usměvavá, příjemné prostředí, takže není nad čím váhat. Určitě se vrátíme. A neváhám všem doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné a čisté prostředí přímo v centru Prahy. Excelentní a milá obsluha s úsměvy. Dobrá jídla, obzváště taková, jaká jinde nenajdete. Např. smažný kapr, jídla od babičky a starodávné recepty. A ceny velice rozumné na to, že tato restaurace je vzdálena pouhých několik stovek metrů od Staroměstského náměstí. Lze jen doporučit.
Restaurace U Staré paní
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO