Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 32x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Soudu

Příjemné prostředí, kde si lze dát dobrý oběd, večeři, oslavit různé příležitosti nebo si jen přijít odpočinout. Místo, jako stvořené ke sledování sportovních přenosů, nebo k obchodní schůzce či firemní prezentaci. V létě je připravena útulná terasa vhodné i pro dětské návštěvníky. Restaurace je nekuřácká restaurace s plně klimatizovaným prostorem, dvěma salónky a letní terasou s dětským koutkem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsme šli na rodinnou večeři a byli jsme spokojeni. Jídlo bylo dobré, byť by možná neškodila větší invence, ale pokrmy byly chutné a vlastně se jim nedalo nic vytknout. Prostředí restaurace je příjemné. Vyzdvihla bych ale slečnu servírku - v sobotu večer byla restaurace plná, byla tam jen ona sama a přesto vše zvládala v pohodě a s úsměvem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi dobrá česká kuchyně, připravováno z čerstvých surovin. Obsluha milá, prostředí příjemné, porce docela veliké, stačil nám pouze hlavní chod. Večer je problém s parkovacími místy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO