Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Slunce

Rodinná restaurace je v provozu od roku 2008. Nachází se cca 300 m od historického náměstí města Česká Kamenice směrem na Jetřichovice. Restaurace nabízí mimo tradičních českých jídel i jídla minutková. Kapacita restaurace se dá rozdělit na 2 části – lokál cca 30 míst a oddělená jídelna 50 míst. V letních měsících mohou hosté posedět na venkovní zahrádce s možností grilování a opékání. Pro děti pískoviště, houpačky a hračky. K dispozici je parkoviště asi pro 6 osobních vozů. Restaurace je vhodným místem pro pořádání svateb, oslav jubileí, třídních srazů, podnikových večírků. V restauraci je k dispozici kulečníkový koutek a standardně velkoplošná projekce, která je hojně využívána při sportovních zápoleních.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO