Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Slavíků

Rodinný podnik se staletou tradicí se nachází 30km jižně od Brna a 5km od rodiště Vladimíra Menšíka, Ivančic, v malebné vesničce Nová Ves. Naše kuchyně se v první řadě zaměřuje na klasické české pokrmy ve formě hotových i minutkových jídel, které jsou k dostání po celý den (např.: pečená kachnička, vrabec, kuřátko, gulášek, či svíčková a v neposlední řadě nejoblíbenější jídlo, vepřový nebo kuřecí řízek. Na své si přijdou i gurmáni s pečeným kolenem, nebo žebírky. Myslíme i na vegetariánské hosty s různými druhy salátů, brokolicí, květákem, žampionů a sýrem. V letní sezóně si přijdou na své milovníci cyklistiky, kteří mohou využít pestré nabídky cyklotras a posléze posedět na zahrádce ve stínu lípy a osvěžit se oroseným mokem. Zde nabízí pan majitel dobroty z rožně a grilu, jako pečené selátko, kýta, pstruh, krůta, nebo vepřový, kuřecí a hovězí steak. Pro děti je zde připraven dětský koutek a možnost různých druhů cukrovinek a kopečkové zmrzliny. Je zde výčep pro stálé hosty, kuřácké, ale i nekuřácké prostory během podávání obědů. Prostorný sál na pořádání společenských událostí, svateb, jubilejní výročí, plesů, či zájezdů. Kapacita sálu je cca 80 osob, možnost rozšíření s přísálím o 30 osob. V blízkosti (cca 200m) se nachází sportovní areál s krytým relaxačním bazénem a tenisovým kurtem. Vedle restaurace je nově vybudované dětské hřiště. Naše firma se zabývá rozvozem poledního menu nejen pro firmy, ale i do domácností. Nově zavádím odpolední rozvoz vybraných jídel.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO