Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Slámů

Srdečně Vás zveme do příjemné restaurace “U Slámů”. Každý den pro Vás máme nabídku typicky české kuchyně. K ní doporučujeme naši výbornou Plzeň z tanku, jejíž hořká chuť je dokonalá.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Mají výbornou tankovou Plzeň.Jednu z nejlepších ve městě :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V tomto podniku jsem už jednou byli, to tehdá bylo léto a seděli jsme jen na zahrádce. Dnes jsme poprvé nahlédli dovnitř restauračky. Jelikož je 11.11. a tím pádem Svatomartinská husa a víno a nevim co všechno, ke všemu je pátek a ještě hraje reprezentace, tak bylo opravdu narváno :-D .. Ač jsme měli rezervaci přes Restu, tak o nás nevěděli :-/ (stalo se nám již podruhé, i v jiném podniku). Ale i přesto nás někam usadili. Pivečko z tanku je zde opravdu vynikající!! Jídlo jakbysmet! Obsluha byla velmi příjemná, usměvavá, takže také nebylo co vytknout. Jediné co nám vadilo (ale to jsem předem věděli), že se v celé restauraci kouří, takže jako nekuřáci jsme odcházeli začouzeni. Suma sumárum velmi solidní a cenově přístupný podnik, který určitě doporučuji :-)
Restaurace U Slámů
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci U Slámů jsem byla opravdu velice spokojena. Personál byl velice milý, profesionální, rychlý a usměvavý. Jídlo bylo vynikající- hovězí steak, žebra, křídla i přílohy. Navíc výtečná tanková plzeň :) Vřele doporučuji!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO