Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Sládečků

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde na rodinnem obede na statni svatek. Pivo bylo dobré. Jídlo také, akorát plněných těstovin bylo opravdu málo. Svíčkové naopak bylo docela dost. Kachní prsicka a hamburger byly zajímavé a chutné. Obsluha v pohode. Jen škoda, že neměli čaj z čerstvého zázvoru.
Restaurace U Sládečků Restaurace U Sládečků
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poledni menu zverinovy gulas super. Hromada masa a omacky, ale pet malych knedlicku bylo malo a to nejsem jedlik.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Opět personál bez problému, místa v nekuřácké zóně dobře řešená - dostatečné odvětrávání. Sice top je zde pivo, ale tentokrát jsem zůstala u nealka a v pořádku. Jen ceny jídel opravdu přemrštěné. Na pivo/nealko posedět doporučuji, ale na jídlo jsou v okolí lepší restaurace (v poměru kvalita a cena).
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Hlavním kladem restaurace je tanková Plzeň, která je opravdu skvělá. Nabídka k pivu je slušná, ale ceny dost přemrštěné. Prostředí ničím výrazné, rozdělené na kuřáckou a nekuřáckou část. Obsluha bez problému. Doporučujj na posezení u piva s přáteli.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO