Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Informace Restaurace U Skanzenu

Stylová hotelová restaurace je rozvržena do dvou podlaží, které jsou navzájem propojeny schodištěm. Celková kapacita restaurace je 96 míst. Restaurace nabízí speciality všech druhů masa včetně rybích specialit. Denně jsou podávána minimálně dvě hotová jídla.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  5

Velice pěkná a stylová restaurace s výborným jídlem. Avšak celkový dojem zásadně pokazil velmi nerudný pan vrchní, kterého jsme očividně obtěžovali a to i přes to, že jsme měli nejdražší jídla z nabídky, včetně dezertu. Bez přehánění nás donutil k výrazně dřívějšímu odchodu, než jsme původně plánovali.

 • Uživatelská fotka z U Skanzenu
 • Uživatelská fotka z U Skanzenu
 • Uživatelská fotka z U Skanzenu
Milada Vejtasová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Hotel Skanzen, taková lepší soudobá architektura, co se snaží zapadnout do krajiny. Zázrak to není, ale vypadá to dobře. Asi lapač na turisty, říkám si. Zajděte si do hotelu, tam je to dobré, naopak radí paní, co maluje v přilehlém archeoskanzenu úžasné kraslice. Dobře tedy, restauraci vyzkoušíme. Podnik postupně nabírá na zajímavosti, jelikož k němu jdeme z druhé strany, kde se pod nevinným názvem Centrum slováckých tradic nachází palírna. Tady to vooooní! Juj a hned vedle je prodejna vína, kde mají velmi široký výběr hlavně moravského bílého. Obsluha je velmi ochotná, jen přivolaná (asi) vedoucí se mi snaží vnutit i víno, které nechci, přičemž neomylně směřuje k těm nejdražším kusům. Po tomto úvodu do místní restaurace prostě musíme. Nakonec nelitujeme. Pěkné čisté prostředí, ceny sice vyšší, ale žádná hrůza. Obsluha ochotná, zbytečně nám nenutí, co nechceme, a o co požádáme, není problém zajistit. Z místních pamlsků bych vybral rozhodně trhané hovězí, jež bylo skvělé. Děti ocenily vepřový řízek, salát s grilovaným kuřecím masem nebo kuřecí nugety. Závěrem si řekněme, že jsme v podniku byli v mírně pozdním odpoledni. Ve špičce bude podnik asi dosti exponovaný, jelikož leží hned vedle archeoskanzenu a Živé vody, co by kamenem dohodil od kláštera ve Velehradu.

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Výborné jídlo, i když najít volný stůl byl velký oříšek, ale tak s tím se dá počítat, když je sezóna a takové počasí. Super i pro děti, zkrátka bezva výlet na celý den s možností dobrého jídla. Doporučuji a ráda návštěvu zopakuji.

Nela
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno