Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Šípku

Restaurace s nabídkou české a mezinárodní kuchyně. Celková kapacita je 30 míst. Poskytují možnost pořádání firemních a rodinných oslav, školení či srazů. K dispozici je venkovní krytá terasa.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Krkovice s chlebem na prkénku byla celkem dobrá. Hranolky s masem taktéž. Jen jsme si trošku jídlo dosolovali, ale to nevidím jako problém. Lepší nedosolené než přesolené.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Příjemné prostředí kousek od parku Stromovka. Jídlo se nám zdálo dobré, ale za tu cenu bychom čekali trochu víc. Ale pivo chybu nemělo. Mají na výběr Plzeň nebo Kozla..
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci U Šípku je příjemné posezení venku, ale přitom pod střechou. Obsluha byla trošku pomalejší, ale když nechvátáte, tak to nevadí. Bohužel už večer nevařili.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO