Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií

Hodnocení Restaurace U Šidlů

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Tuto restauraci jsme navštívili s manželem po delší době cestou z návštěvy Vysočiny a mile jsme byli oba překvapeni. Restaurace plná lidí , v salonku oslava a slečny z obsluhy běhaly sem a tam. Na jídlo jsme si museli počkat, což samozřejmě bylo při takové návštěvě logické, ale pochutnali jsme si . Klasická česká kuchyně, je sice co vylepšovat , ale to je vždy. Za nás spokojenost. Ať se daří s pozdravem Lída a Josef Smažilovi -Brno

lidka-smaz
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Restaurace leží na strategickém místě u silnice, proto jsme zastavili, a to byla chyba. Shrnuto v bodech: 1/ když jsme čekali na jídlo 40 minut (měli jsme objednané hotovky), tak jsme se zeptali, co se děje. Odpověď byla, že je zmatek v kuchyni, ale že jídlo hned dají na talíře a přinesou. Po dalších 10 minutách běhala servírka po sále s naším jídlem a snažila se ho udat u jiného stolu - pak ho odnesla a napodruhé už se trefila správně k nám. Takže zmatek nebyl asi jen v kuchyni. 2/ Jídlo velmi průměrné, guláš naprosto bez chuti. 3/ Ani placení nebylo bez komplikací, i na účtu měli špatně uvedené jídlo. 4/ Restaurace si počítá 10 Kč, když chce zákazník změnit přílohu - to je nehoráznost a nikde jinde jsem se s tím nesetkala. Shrnuto podtrženo - podprůměrné jídlo, neschopný personál - už nikdy více! Připadali jsme si jak v pomocné škole.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba