Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Ševčíků

Jsme tu pro Vás již od roku 1997, kdy jsme se rozhodli otevřít restauraci. Od té doby u nás proběhla spousta změn jak v interiéru tak v jídelním lístku. Najdete nás v Tetčicích, asi 20 km od Brna. Kapacita restaurace je 80 míst, z toho 20 míst ve spodním salónku, 25 míst v horním salónku. Za vlídného počasí můžete posedět také na venkovní terase na střeše restaurace, kapacita je 30 míst. Možnost rezervace salónků pro pořádání rodinných oslav, firemních akcí, svateb ( po domluvě možnost pronajmu celé restaurace ). Velmi rádi Vám připravíme slavnostní menu. Mimo stálý jídelní lístek mají naši hosté od pondělí do pátku možnost výběru denního menu a hotových jídel. V zimní sezóně nabízíme pro milovníky zvěřiny také zvěřinové speciality, v květnu chřestové speciality, v listopadu martinské husy a svatomartinské víno. Otevřeno je denně od 11 hodin.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO