Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

0 fotografií
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace U Ševčíků

Doufáme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá vás klidná příjemná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem. Prostředí v jakém se na kvalitu jídla kladou velké nároky a ke každé objednávce se přistupuje s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým doufáme a věříme, že se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Komenského 210, Bílovice nad Svitavou. Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel.: 545 228 228

Bílovice nad Svitavou se nachazí kousek od Brna a vydat se k nám můžete buď pěšky po červené turistické značce z konečné zastávky tramvaje č. 4 městské části Obřany, nebo vlakem ČD (7 min z hlavního nádraží), či autobusem č. 75 MHD ze Staré osady.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  2

Klasická vesnická pivnice s velkými prostory. Obsluha ze začátku rychlá, později ovšem rychlost opadla. Při objednání piva desítky mi byla donesena dvanáctka. Jídlo nebylo špatné. Vývar se zeleninou a nudlemi docela chutný. Jedl jsem sice i lepší, ale toto nebylo špatné. Jako druhé jsem si dal Pochoutku bílovických hasičů (pikantní vepřové nudličky s červenými fazolemi) a k tomu podávali bramboráčky. Bramboráčky nebyly zlé. Málo dochucené a málo česnekové. Ale byly domácí. To mě potěšilo. Masová směs bohužel nebyla vůbec pikantní a na to, že to bylo jedno z dražších jídel, tak mě to tedy moc nenadchlo. Manželka si dala plněný kuřecí závitek se špenátem a nivou. Nivu hledala ovšem marně. Jídlo sušší, ale chuťově docela ok. Švagrová si dala ovšem kančí na hříbkách, také jsem měl možnost ochutnat a zde se to kuchaři opravdu povedlo. Jídlo bylo vynikající. Možná by to chtělo ztenčit jídelní lístek a nabízet pouze to, co kuchař perfektně umí. Co se týká kávy, tak tragédie. Při objednávce ristretta mě pán opravil, že chci určitě piccolo. A po menší debatě mi donesli espresso. Bohužel tu neví, jaké druhy kávy existují, což považuji za velmi smutné. Takže celkově tuto restauraci hodnotím průměrem.

 • Uživatelská fotka z Restaurace U Ševčíků
 • Uživatelská fotka z Restaurace U Ševčíků
 • Uživatelská fotka z Restaurace U Ševčíků
 • Uživatelská fotka z Restaurace U Ševčíků
Medy
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno