0 fotek

Restaurace U Ševčíků

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Ševčíků

Doufáme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů. V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá vás klidná příjemná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem. Prostředí v jakém se na kvalitu jídla kladou velké nároky a ke každé objednávce se přistupuje s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým doufáme a věříme, že se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Komenského 210, Bílovice nad Svitavou. Pokud si chcete rovnou rezervovat stůl, kontaktujte nás na tel.: 545 228 228

Bílovice nad Svitavou se nachazí kousek od Brna a vydat se k nám můžete buď pěšky po červené turistické značce z konečné zastávky tramvaje č. 4 městské části Obřany, nebo vlakem ČD (7 min z hlavního nádraží), či autobusem č. 75 MHD ze Staré osady.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 2

Klasická vesnická pivnice s velkými prostory. Obsluha ze začátku rychlá, později ovšem rychlost opadla. Při objednání piva desítky mi byla donesena dvanáctka. Jídlo nebylo špatné. Vývar se zeleninou a nudlemi docela chutný. Jedl jsem sice i lepší, ale toto nebylo špatné. Jako druhé jsem si dal Pochoutku bílovických hasičů (pikantní vepřové nudličky s červenými fazolemi) a k tomu podávali bramboráčky. Bramboráčky nebyly zlé. Málo dochucené a málo česnekové. Ale byly domácí. To mě potěšilo. Masová směs bohužel nebyla vůbec pikantní a na to, že to bylo jedno z dražších jídel, tak mě to tedy moc nenadchlo. Manželka si dala plněný kuřecí závitek se špenátem a nivou. Nivu hledala ovšem marně. Jídlo sušší, ale chuťově docela ok. Švagrová si dala ovšem kančí na hříbkách, také jsem měl možnost ochutnat a zde se to kuchaři opravdu povedlo. Jídlo bylo vynikající. Možná by to chtělo ztenčit jídelní lístek a nabízet pouze to, co kuchař perfektně umí. Co se týká kávy, tak tragédie. Při objednávce ristretta mě pán opravil, že chci určitě piccolo. A po menší debatě mi donesli espresso. Bohužel tu neví, jaké druhy kávy existují, což považuji za velmi smutné. Takže celkově tuto restauraci hodnotím průměrem.

  • Restaurace U Ševčíků
  • Restaurace U Ševčíků
  • Restaurace U Ševčíků
  • Restaurace U Ševčíků

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace