Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Hodnocení Restaurace U Sestřiček

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restauraci jsme našli na restu, měla výborně hodnocení, tak jsme se po procházce ve skanzenu, rozjeli do Čeladné. Zapli jsme navigaci přes restu přes Google mapy. Celé špatně. Navigace nás dovedla kamsi do chatové oblasti v lese. Přes první potíže, jsme restauraci našli. Na restu jsem si přečetla jídelníček a moc jsem se těšila na hovězí licka. Další zádrhel, jídelníček byl úplně jiný. Řekli jsme to servirce a ta už nás pak nepřišla obsloužit a poslala druhou. Celé chování personálu bylo otřesné. Uvnitř restaurace je to moc hezké. Jídlo bylo... No, polévky byly výborně, ale druhé už stalo za prd. Za 3 trojúhelnícky smazeneho sýra a brambory 185 Kč. Za smažený kur. Řízek a brambor 180 Kč. Nechápu, kde tahle restaurace vzala tohle hodnocení. Za nás už nikdy více!!!

 • Uživatelská fotka z U Sestřiček
 • Uživatelská fotka z U Sestřiček
 • Uživatelská fotka z U Sestřiček
 • Uživatelská fotka z U Sestřiček
Dyzinka
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno