Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Šatlavy

Vaří zde pro Vás pokrmy pouze z čerstvých surovin a k dispozici je rozsáhlý výběr mělnických vín. Stylová menší zcela nekuřácká restaurace ve středu města. S širokým výběrem různých druhů točených piv a mezinárodní kuchyní. Od pondělí do pátku polední menu. K výběru několik druhů mělnických vín a točená černohorská limonáda.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí restaurace velmi hezké a útulné. Středověké prostředí na vás dýchá ze všech stran. Tatarák skvěle namíchaný a dochucený. Topinky mírně připálené, ale já mám takové rád. Točená limonáda Koala, která je lepší, než Kofola. Servírka příjemná, slušná. Super podnik!
Restaurace U Šatlavy
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné prostředí malé útulné krčmy na krásném mělnickém náměstí, úžasná obsluha, dobré pivo a výtečné jídlo (zejm. lososový tatarák) - co víc si přát? Vůbec se nám nechtělo odcházet.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO