Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 32x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Salzmannů

Citlivě rekonstruovaný dům a interiér tradiční Plzeňské restaurace a penzionu evokují dobu počátku století, kdy byla restaurace oblíbeným místem setkávání plzeňských měšťanů a jejich hostů. Dnešní zákazníci oceňují kromě české kuchyně s krajovými vlivy i poctivě ošetřené nepasterizované pivo Pilsner Urquell. Do této plzeňské restaurace s kapacitou 180 míst a salonkem pro 50 osob zavítali v průběhu let při své návštěvě Plzně i takové politické a kulturně společenské osobnosti, jako například oba naši poslední páni prezidenti V.Havel a V.Klaus, či velvyslanci USA Craig R. Stapleton a W. J. Cabbanis. Jedinečná atmosféra, poctivá česká kuchyně podtržená perfektně ošetřeným a správně čepovaným nepasterizovaným tankovým pivem Pilsner Urquel.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili po delší době a byli jsme mile překvapeni, Hezké prostředí, strategické umístění v centru města a hlavně výborné jídlo i pití a velice milá obsluha. Doporučujeme všem.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět jsme byli spokojeni. Jídlo je výborné, pivo také a obsluha milá a pohotová. I když jsme byli větší skupina, tak všechno proběhlo v pořádku, snad jen až na počáteční špatný počet židlí oproti rezervaci :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO