Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 44x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Salzmannů

Citlivě rekonstruovaný dům a interiér tradiční Plzeňské restaurace a penzionu evokují dobu počátku století, kdy byla restaurace oblíbeným místem setkávání plzeňských měšťanů a jejich hostů. Dnešní zákazníci oceňují kromě české kuchyně s krajovými vlivy i poctivě ošetřené nepasterizované pivo Pilsner Urquell. Do této plzeňské restaurace s kapacitou 180 míst a salonkem pro 50 osob zavítali v průběhu let při své návštěvě Plzně i takové politické a kulturně společenské osobnosti, jako například oba naši poslední páni prezidenti V.Havel a V.Klaus, či velvyslanci USA Craig R. Stapleton a W. J. Cabbanis. Jedinečná atmosféra, poctivá česká kuchyně podtržená perfektně ošetřeným a správně čepovaným nepasterizovaným tankovým pivem Pilsner Urquel.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podobně jako nedaleký Šenk na Parkánu je i restaurace u Salzmannů typická plzeňská restaurace s tradičním a dobrým jídlem a vynikajícím pivem Pochvalu zaslouží personál, který umí poradit nejen jídlo ale i pivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme nebyli poprvé a opět jsme odcházeli spokojeni. Co se týká jídla, tak výborné. Obsluha velmi příjemná a pohotová. Nikdy jsme na nic nečekali. Opět spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
K Salzmannům se vracím, je to záruka kvalitně načepovaného tankového Prazdroje, za kterého patří restauraci plný počet hvězdiček. Jídlo je dobré a nikdy jsem nemusel dlouho čekat.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO