Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 43x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Salzmannů

Citlivě rekonstruovaný dům a interiér tradiční Plzeňské restaurace a penzionu evokují dobu počátku století, kdy byla restaurace oblíbeným místem setkávání plzeňských měšťanů a jejich hostů. Dnešní zákazníci oceňují kromě české kuchyně s krajovými vlivy i poctivě ošetřené nepasterizované pivo Pilsner Urquell. Do této plzeňské restaurace s kapacitou 180 míst a salonkem pro 50 osob zavítali v průběhu let při své návštěvě Plzně i takové politické a kulturně společenské osobnosti, jako například oba naši poslední páni prezidenti V.Havel a V.Klaus, či velvyslanci USA Craig R. Stapleton a W. J. Cabbanis. Jedinečná atmosféra, poctivá česká kuchyně podtržená perfektně ošetřeným a správně čepovaným nepasterizovaným tankovým pivem Pilsner Urquel.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme nebyli poprvé a opět jsme odcházeli spokojeni. Co se týká jídla, tak výborné. Obsluha velmi příjemná a pohotová. Nikdy jsme na nic nečekali. Opět spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
K Salzmannům se vracím, je to záruka kvalitně načepovaného tankového Prazdroje, za kterého patří restauraci plný počet hvězdiček. Jídlo je dobré a nikdy jsem nemusel dlouho čekat.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme nebyli poprvé a opět nezklamala. Na jídle jsme si pochutnali, i když příprava trvala déle, a obsluha byla všímavá. Jediné, co bych vytkla bylo, že jídlo nebylo nijak extra teplé.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO