Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 17x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Sádlů Klimentská

Přehled hodnocení
82% celkově
73% personál
83% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 10x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Uspořádala jsem v restauraci pracovní setkání, což bylo trochu na hraně. Ale pro večeři s přáteli je to naprosto ideální s útulnou atmosférou a genem loci.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli poprvé s voucherem ze Slevomatu. Na voucheru byla možnost výběru ze dvou menu, jídlo bylo výborné, menu dobře sestavené. Prostředí je příjemné a stylové - středověká gotická restaurace ve sklepě. Obsluha pozorná a všímavá. Mohu jen doporučit k návštěvě. Do restaurace se rádi vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostory restaurace mají příjemnou atmosféru, staré erby, brnění a pod. Personál je milý a v celku rychlý. Dali jsme si klasiku - gulášek a žebírka. Servírování na nerezové platu je zajímavý nápad, ale hlavně u guláše jídlo rychle stydne. Žebra si ale příště nedáme...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci U Sádlů Klimentská jsme navštívili v sobotu večer. Výborné jídlo, skvělé pivo. Příjemný, komfortní, zajímavý a prostorný interiér. Tentokrát jsme zkusili pečená vepřová žebra, vepřové koleno a nakladany hermelin. Vyborné jídlo!
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo tentokrát vynikající - svíčková, pivo dobré. Personál neslaný, nemastný, většinou neochotný. V době oběda restaurace plná, takže je dobré počítat s časovou rezervou.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace ve sklepeni, "stredoveka", cast kuracka, cast nekuracka, prostredi celkem fajn, velky vyber jidel v polednim menu, velke porce, vetsinou chutne, bohuzel personal dost casto neochotny, reseni stiznosti naprosto neprofesionalni, ale zalezi na tom, kdo zrovna obsluhuje. Ceny v poledne dobre.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná kuchyně, velice příjemný personál
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci u Sádlu jsme v minulosti již několikrát navštívil a zejména historicky (rytířsky) laděný interiér je opravdu unikátní. Prozatím jsme vždy byl spokojen.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Rozumný kompromis pro lidi, kteří chtějí ukázat přátelům nebo rodině ze zahraničí typické české jídlo v centru za ne úplně přestřelené ceny. Jakkoli i tady je to dražší cenová úroveň. Ochutnejte jejich skvělé lívance
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
jelení gulas s bramboracky vyborny. Svickova je taky dobre pripravena. Reservace rychle provedena. Jen z restu volali, ze maji podminku, aby jsme si dali neco k jidlu.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO