Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 14x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Sádlů Klimentská

Sklepní restaurace s gotickým interiérem, která nabízí pestrý výběr poctivé české kuchyně dle původních receptur. Nachází se jen nedaleko Náměstí Republiky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli poprvé s voucherem ze Slevomatu. Na voucheru byla možnost výběru ze dvou menu, jídlo bylo výborné, menu dobře sestavené. Prostředí je příjemné a stylové - středověká gotická restaurace ve sklepě. Obsluha pozorná a všímavá. Mohu jen doporučit k návštěvě. Do restaurace se rádi vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostory restaurace mají příjemnou atmosféru, staré erby, brnění a pod. Personál je milý a v celku rychlý. Dali jsme si klasiku - gulášek a žebírka. Servírování na nerezové platu je zajímavý nápad, ale hlavně u guláše jídlo rychle stydne. Žebra si ale příště nedáme...
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci U Sádlů Klimentská jsme navštívili v sobotu večer. Výborné jídlo, skvělé pivo. Příjemný, komfortní, zajímavý a prostorný interiér. Tentokrát jsme zkusili pečená vepřová žebra, vepřové koleno a nakladany hermelin. Vyborné jídlo!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO