Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 17x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Sádlů Klimentská

Sklepní restaurace U Sádlů ohromí gotickým interiérem. Na jídelnímlístku pestrý výběr poctivé české kuchyně dle původních receptur. Těšit se můžete na masité pokrmy, připravované mimo jiné i z divočiny. I ti, kdo masu neholdují, si jistě vyberou. Restaurace se nachází jen pár kroků od Náměstí Republiky. Denně připravují obědové menu. Středověké interiéry restaurace U Sádlů vytvářejí dokonalou kulisu a atmosféru středověku, tak se nechte zavléci do středověku, jež vyzvedl Prahu na císařský trůn.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Uspořádala jsem v restauraci pracovní setkání, což bylo trochu na hraně. Ale pro večeři s přáteli je to naprosto ideální s útulnou atmosférou a genem loci.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli poprvé s voucherem ze Slevomatu. Na voucheru byla možnost výběru ze dvou menu, jídlo bylo výborné, menu dobře sestavené. Prostředí je příjemné a stylové - středověká gotická restaurace ve sklepě. Obsluha pozorná a všímavá. Mohu jen doporučit k návštěvě. Do restaurace se rádi vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostory restaurace mají příjemnou atmosféru, staré erby, brnění a pod. Personál je milý a v celku rychlý. Dali jsme si klasiku - gulášek a žebírka. Servírování na nerezové platu je zajímavý nápad, ale hlavně u guláše jídlo rychle stydne. Žebra si ale příště nedáme...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO