Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Rytíře

Příjemná restaurace s bohatým výběrem jídel. Denní menu se podává od 10.30 do 14.00hodin, výběr je ze 4 jídel. Po celý den se podává teplá i studená kuchyně. Výběr z nápojového lístku také určitě splní vaše očekávání. Vybrat si můžete z mnoha alkoholických i nealkoholických nápojů. V restauraci lze připravit oslavy a rauty dle vašeho přání.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci lze snad najít díky směrovacím cedulím v neředíně, samotná restuarace je obyčejná,ale aspoň čistá, nejlepší na restauraci je obsluha a malé soukromé parkoviště, jídlo normální.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vánoční posezení s přáteli - když jsme dorazili, byl stůl pro naši početnou skupinu připraven. Obsluha si nás pěkně zorganizovala. Průběžně chodila a plnila naše přání. Jídlo chutné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO