Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 67x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U růžové zahrady

V restauraci ve francouzském duchu najdete jídla z nejlepších surovin, útulné prostředí, špičkový servis, dobrou kávu a v neposlední řadě i velmi kvalitní vína. Restaurace je nekuřácká a letní terasa před kostelem je kuřácká. Restaurace se nachází v krásném prostředí před kostelem Povýšení svatého Kříže, pod Růžovou zahradou u Děčínského zámku.

Nabízí i ubytování v historickém centru Děčína, který je skvělým východiskem pro cesty do NP Česko-Saské Švýcarsko nebo návštěvu historických Drážďan (Zwinger se Sixtinskou madonou), které jsou odtud pouhých 45 km.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme mile překvapeni útulným interiérem, který slouží i jako prodejní galerie stylových artefaktů. Kachní prsa se švestkovou omáčkou i vepřová panenka byly správně narůžovělé uvnitř a křupavé na povrchu, nejvíc ale nadchl telecí rumpsteak, úplně se rozplývají na jazyku. Rozhodně jsme byli spokojeni.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ačkoliv francouzský design neni můj šálek kávy, musím uznat, že interiér restaurace se povedl. Obsluha si také dává při své práci záležet, nicméně jídlo (steaky a zvlášť omáčky) byly za svou cenu příliš průměrné. Bohužel si je raději dám třeba doma nebo jinde...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasné, příjemné prostředí. Perfektní jídlo a milá obsluha. Děkujeme
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO