Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 59x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U růžové zahrady

V restauraci ve francouzském duchu najdete jídla z nejlepších surovin, útulné prostředí, špičkový servis, dobrou kávu a v neposlední řadě i velmi kvalitní vína. Restaurace je nekuřácká a letní terasa před kostelem je kuřácká. Restaurace se nachází v krásném prostředí před kostelem Povýšení svatého Kříže, pod Růžovou zahradou u Děčínského zámku.

Nabízí i ubytování v historickém centru Děčína, který je skvělým východiskem pro cesty do NP Česko-Saské Švýcarsko nebo návštěvu historických Drážďan (Zwinger se Sixtinskou madonou), které jsou odtud pouhých 45 km.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pěkné prostředí ...dobré jídlo ...velmi vstřícná obsluha ...celkově mohu doporučit ..styl Francie je v lokalitě Ústeckého kraje jedinečný a povedený ...
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná restaurace s vytecným jídlem.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu nádherná utulná restaurace v srdci Děčína nedaleko Děčínského zámku... výborné jídlo -marinovaná žebra - a obrovská porce... ideální posezení po příjemně stráveném dnu Doporučuji!
Restaurace U růžové zahrady
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO