Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 57x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U růžové zahrady

Ve Francouzské duchu zde najdete jídla z nejlepších surovin, útulné prostředí, špičkový servis, dobrou kávu a v neposlední řadě i velmi kvalitní vína. Restaurace ve“ francouzském stylu“ U růžové zahrady byla otevřena 23.května 2014. Restaurace je nekuřácká a letní terasa před kostelem je kuřácká. Restaurace se nachází v krásném prostředí před Kostelem Povýšení svatého Kříže, pod Růžovou zahradou u Děčínského zámku. Na letní terase také podáváme denní menu + polévku od 89Kč. Snažíme se o rychlé dodání denního menu. Jídlo Vám můžeme zabalit, dále nabízíme úschovnu kol na dvorku.

Nabízí i ubytování v historickém centru Děčína, který je skvělým východiskem pro cesty do NP Česko-Saské Švýcarsko nebo návštěvu historických Drážďan (Zwinger se Sixtinskou madonou), které jsou odtud pouhých 45km.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opravdu nádherná utulná restaurace v srdci Děčína nedaleko Děčínského zámku... výborné jídlo -marinovaná žebra - a obrovská porce... ideální posezení po příjemně stráveném dnu Doporučuji!
Restaurace U růžové zahrady
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
První návštěva nás mile překvapila příjemným prostředím, nicméně s jídlem už to bylo horší. Já si dala jako předkrm domácí paštiku, která byla výborná, nicméně rozpečená bagetka k tomu byla dost nic moc, bůhví proč. Jako hlavní chod kachní prsa s omáčkou na sladko. Chuťově to bylo výborné, prsa pěkně růžová, nicméně kůže velmi málo opečená a tuk pod kůží nebyl vůbec vypečen, takže tato část se docela žvýkala a opět bagetka - byla na můj vkus moc suchá, klidně by snesla více olivového oleje ale i tak s ní bylo něco v nepořádku. Jako dezert suflé, což bylo výborné. Přítel si dal cibulačku, která ani jednoho z nás moc nezaujala a bylo tam až příliš cítit víno, asi málo vyvařené a toustíky v polévce nebyly zapečené. Pak si přítel dal specialitu což byl steak objednaný medium, ale nebyl ani medium rare, takže spíš jen rare a když jsme obsluhu požádali o příbory, tak jsme se marně domnívali, že partner dostane steakový nůž, což se nestalo a chudák to tam pižlal normálním nožem. Takže byl už tím znechucen a maso mu také nijak výrazně nechutnalo. V hospodě bylo cca 15 lidí a obsluhu jsme moc často u našeho stolu neviděli a museli jsme ji oslovovat, když procházela kolem nás. Tedy celkové prostředí hezké, obsluha milá, ale očekávala bych větší pozornost. K jídlu už netřeba nic dodávat.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO