Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Růže

Vyhlášená a oblíbená kutnohorská restaurace hotelu U Růže nabízí kvalitní české a mezinárodní speciality, ale také oblíbené tradiční pokrmy. Šéfkuchař denně připravuje bohatou denní polední nabídku jídel a velmi často obměňuje stálý jídelní lístek jednak podle sezónnosti, dostupnosti místních surovin a tradičních krajových a svátečních jídel. Restaurace U Růže je menší restaurací rodinného stylu s dobovým vybavením, kvalitními jídly a nabídkou, ve které si každý najde to své. V letních měsících je otevřena i zahradní část restaurace s otevřeným grilem, kde si návštěvníci pochutnají pod širým nebem na oblíbených specialitách z grilu. Velmi rádi vyhoví i všem individuálním přáním a požadavkům hostů, připraví speciální a sváteční menu při příležitostech oslav, večírků, svateb a dalších akcích.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Citlivě zrekonstruované a útulné prostředí se vzpomínkou na staré časy. Velmi chutné vepřové maso s karlovarským knedlíkem a gulášová polévka v chlebu-který byl ovšem /bohužel/ staršího data a tím se srážel celkový dojem. Škoda- jinak ok.
Restaurace U Růže
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V okolí jsme navštívili pouze restaurace, kde se hulý, a tak se nám moc tahle líbila. Na internetu jsme se dočetli, že mají palačinky, ale na lístku v restauraci napsány nebyly. To ovšem obsluze nevadilo a na přání nám palačinky bez problémů udělali. Fakt doboručujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci večer a byla prázdná, což mne docela překvapilo, protože jídlo bylo chutné a nebylo mu co vytknout. Porce jídla byla velká, tak jsme ani neměli dezert. Jídelní lístek není rozsáhlý, co mi tam chybělo je nějaký burger či tatarák z hovězího. Pivo mají Bernarda, který se dá pít. Obsluha byla pozorná. Za nás doporučuji
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO