Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Růže

Vyhlášená a oblíbená kutnohorská restaurace hotelu U Růže nabízí kvalitní české a mezinárodní speciality, ale také oblíbené tradiční pokrmy. Šéfkuchař denně připravuje bohatou denní polední nabídku jídel a velmi často obměňuje stálý jídelní lístek jednak podle sezónnosti, dostupnosti místních surovin a tradičních krajových a svátečních jídel. Restaurace U Růže je menší restaurací rodinného stylu s dobovým vybavením, kvalitními jídly a nabídkou, ve které si každý najde to své. V letních měsících je otevřena i zahradní část restaurace s otevřeným grilem, kde si návštěvníci pochutnají pod širým nebem na oblíbených specialitách z grilu. Velmi rádi vyhoví i všem individuálním přáním a požadavkům hostů, připraví speciální a sváteční menu při příležitostech oslav, večírků, svateb a dalších akcích.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dnes jsme se cestou na koncert zastavili v restauraci U Růže v Kutné Hoře, dali jsme si česnečku se slaninou a sýrem s krutony, smažený sýr a hranolky a hermelín na grilu s brusinkami. Celkem dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Citlivě zrekonstruované a útulné prostředí se vzpomínkou na staré časy. Velmi chutné vepřové maso s karlovarským knedlíkem a gulášová polévka v chlebu-který byl ovšem /bohužel/ staršího data a tím se srážel celkový dojem. Škoda- jinak ok.
Restaurace U Růže
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V okolí jsme navštívili pouze restaurace, kde se hulý, a tak se nám moc tahle líbila. Na internetu jsme se dočetli, že mají palačinky, ale na lístku v restauraci napsány nebyly. To ovšem obsluze nevadilo a na přání nám palačinky bez problémů udělali. Fakt doboručujeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO