Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Růže

Vyhlášená a oblíbená kutnohorská restaurace hotelu U Růže nabízí kvalitní české a mezinárodní speciality, ale také oblíbené tradiční pokrmy. Šéfkuchař denně připravuje bohatou denní polední nabídku jídel a velmi často obměňuje stálý jídelní lístek jednak podle sezónnosti, dostupnosti místních surovin a tradičních krajových a svátečních jídel. Restaurace U Růže je menší restaurací rodinného stylu s dobovým vybavením, kvalitními jídly a nabídkou, ve které si každý najde to své. V letních měsících je otevřena i zahradní část restaurace s otevřeným grilem, kde si návštěvníci pochutnají pod širým nebem na oblíbených specialitách z grilu. Velmi rádi vyhoví i všem individuálním přáním a požadavkům hostů, připraví speciální a sváteční menu při příležitostech oslav, večírků, svateb a dalších akcích.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zapomněl jsem se v restauraci nahlásit, ale i tak bylo vše v pořádku. Jídlo moc dobré, prostředí pěkné. S návštěvou restaurace jsem byl spokojen.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hovězí polévka nedochucená, zelenina zmražená... Smažený sýr normální, hranolky kupované, stejně tak tatarka. Vzhledem k porci celkem drahé! Nicméně je restaurace dobře strategicky umístěná a pokud nejste nároční, tak postačí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dnes jsme se cestou na koncert zastavili v restauraci U Růže v Kutné Hoře, dali jsme si česnečku se slaninou a sýrem s krutony, smažený sýr a hranolky a hermelín na grilu s brusinkami. Celkem dobré.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO