Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

10 fotek

Restaurace U Roubené studny

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace U Roubené studny

Rodinná restaurace je otevřena od roku 2003 a nachází se v malé vesničce Chvaletice u Protivína. Svým hostům nabízí pokrmy připravované ze surovin z vlastního statku. Před restaurací je dětské hřiště a za humny, nejenom děti, ocení houpačku ve vrbách, prolézačku z klád a společenství domácích zvířat. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Jedním slovem špatné! Byli jsme pozváni na oslavu narozenin a když pominu skutečnost, že se nás za celý večer (a to pouze na začátku) přišla servírka pouze jednou zeptat, co si dáme k pití, což je samo o sobě dost divné, musím přiznat, že gurmánský zážitek to rozhodně nebyl. Zážitek ano, ale rozhodně ne v tom kladném smyslu. Z menu jsem si vybrala filet z candáta se zauzenou paprikou a pečenou zeleninu. To co jsem dostala na talíři se podobalo spíš připáleným topinkám a zelenina, která byla spálená na úhel, plavala na tuně oleje. Vůbec nechápu, jak můj talíř mohl opustit kuchyni a byla bych zvědavá, jestli by kuchař byl schopen jídlo sníst. O chuti nemůže být ani řeč, jídlo nebylo nijak nachucené a ani slané. Jediné, co budu cítit ještě týden bude chuť přepálené uzené papriky (očekávala jsem spíše čerstvou, lehce zauzenou papriku, ale použito bylo běžné sypké koření, ve kterém byl filet dostatečně obalený). Nechtěla jsem působit na oslavě rozruch a jídlo vracet, kdybych byla platící zákazník já, rozhodně bych si toto nenechala. Ve finále se nás ani na hodnocení večeře (myslím tím obsluhu) nikdo nezeptal. Za 280 Kč bych čekala rozhodně jinou kvalitu. Sem se už rozhodně nemám v plánu vrátit.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Byli jsme v této restauraci už po několikáté a vždy jsme si moc pochutnali. Jediné, co bych vytkla je, sýrový talíř, dříve býval více rozmanitý. Jinak bylo vše v pořádku.

Lenka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba