Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Richarda

Jedná se o druhou restauraci v Brně, kde čepují velké množství pivních speciálů (pšeničné, světlé, tmavé, višňové, medové, meruňkové, řezané). Součástí restaurace jsou kuřácké i nekuřácké prostory a letní zahrádka, která se nachází v klidném prostředí dvorního traktu. Specialitou restaurace jsou marinovaná žebra s rozpékaným chlebem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
U Richarda se mi líbilo, vaří si svoje vlastní pivo, což je super. Ochutnal jsem skoro vše a až na IPU, mi všechna piva chutnala. Chuťovky k pivu, nivové koule, tataráček z tvarůžkú fajn :) Prostředí pěkné čísté, obsluha snaživá. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nabízí spoustu druhů svých piv, vybere si každý. Chuťovka nivové koule mají výborné, sýrový tataráček také super. Výborné jídlo a pití, obsluha, co se stará, nemám co vytknout.
Restaurace U Richarda Restaurace U Richarda
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výborná pivnice. Čepují vlastní piva, mají v nabídce hodně druhů, ochutnali jsme všechny a mají je dobrá. Na jídlo jsme zkusili nivové koule, které byly luxusní, romadúrový tataráček byl také výborný, jemně pikantní, nebylo co vytknout. Kamarád si dal bavorskou klobásu a také býl spokojen. Obsluha byla rychlá, snažila se, doporučuji.
Restaurace U Richarda Restaurace U Richarda Restaurace U Richarda
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO