Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 20x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Richarda

Jedná se o druhou restauraci v Brně, kde čepují velké množství pivních speciálů (pšeničné, světlé, tmavé, višňové, medové, meruňkové, řezané). Součástí restaurace jsou kuřácké i nekuřácké prostory a letní zahrádka, která se nachází v klidném prostředí dvorního traktu. Specialitou restaurace jsou marinovaná žebra s rozpékaným chlebem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Richard se stává mým oblíbeným podnikem :-) I když bylo narváno k prasknutí (pátek večer), oba pánové se ani na chvíli nepřestali usmívat, je vidět, že je práce baví. Jídlo výborné, dali jsme si uzená chilli žebírka a teplý čočkový salát - ani jedno přitom nebylo na jídelním lístku, extra nabídka :-) Spokojenost veliká a určitě přijdeme zas. Děkujeme!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde s přáteli na pivě a bycli jsme spokojení. Velký výběr dobrého piva, příjemné prostředí i obsluha. Určitě se zde setkáme i příště a dpoporučujeme tuto hospůdku i ostatním.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO