Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 33x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Reinerů

Přehled hodnocení
93% celkově
90% personál
92% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 18x
4 15x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 1
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkné prostředí. Jídlo bylo excelentní. Od objednání trvalo cca 45 minut. Jen obsluha ze sebe nevyloudila úsměv (asi špatný den). Návštěvu této restaurace ale určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
U Reinerů se vydařil i náš druhý večer. Hovězí vývar s velkým játrovým knedlíkem byl na české poměry poctivý a silný. Pikantní kuřecí směs v bramboráku byla pikantní "tak akorát", kuřecí plátek na medu a mandlích byl neotřelou variací na kuřecí maso. Dobře udělané byly i předkrmové kapří hranolky. Proti pátku bylo v sobotu v lokále znatelně volněji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chce-li návštěvník Písku zamířit do stylové restaurace za skvělým jídlem, vynikajícím pivem a hezkou atmosférou, téměř nelze jinam než k Reinerům. Hovězí líčka byla mimořádně křehká, poctivý tyrolský grostl byl pěknou vzpomínkou na Rakousko. Mimořádně chutná byla krémová zvěřinová polévka. Kromě řízné tankové plzně jsme ocenili i poctivou domácí limonádu s kousky ovoce. V pátek večer byla restaurace téměř zaplněná včetně velké předzahrádky, posílený personál nicméně vše zvládal s přehledem. Starší a zkušenější obsluhující byli na "place" doplněni mladičkými číšníky a servírkami, ochotnými a usměvavými - z jejichž dobré party byl navíc jasně patrný týmový duch. Dodejme, že vše výše uvedené je k mání za velmi rozumné ceny.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
K Reinerům chodíme na jídlo pravidelně. Výhodou této restaurace je, že se nachází v centru města, takže je snadno dostupná a že tam čepují plzeňské. Tentokrát jsme byli na obědě a asi vzhledem k počtu lidí jsme si vybrali slabou chvilku jak obsluhy, tak nabídky jídel - ty, která jsme si objednali, nám nebyla přinesena a místo toho nabídnuta po několika minutách čekání jiná. Pivo to tentokráte také nespravilo, příliš nechutnalo. Příště ale bude určitě zase vše OK jako obvykle.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Standardní česká kuchyně, příjemná zahrádka, dobrá obsluha, slušné pivo (mají i točené nealko). Na rychlý oběd ideální.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Místními mi byla restaurace hojně doporučována pro výborné jídlo. Rezervace pro větší skupinu bezproblémová, nápaditá nabídka jídel, výborné pivo. Trochu nepříjemná je však akustika, při plném obsazení hospody je problém se slyšet u jednoho stolu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělý zážitet, který udělá z všedního dne nevšední :-) rychlá, profesionální obsluha, kvalitní domácí kuchyně. Restauraci jsme navštívili již po několikáté a vždy je to záruka kvality
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Písecká Restaurace U Reinerů - super. Ač v čase oběda je vždy hodně plno, vždy je zde milá a i rychlá obsluha. Jídlo je chutně připraveno a ceny jsou přijatelné.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO