Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 66 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Raušů

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 1
jídlo 1
Hvězdu dávám za polévku, měla jsem drůbeží vývar, velmi chutný, škoda nudlí připomínajících školní jídelnu, tj. rozvařeno na kaši. Hlavní jídlo, španělský ptáček - maso tuhé, omáčka ucházející, ale nevidím žádný důvod se sem vracet. Interiér zamrzlý před 25 lety hodnotit nebudu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Do restaurace chodíme celkem často, kvůli tomu, že ji máme kousek od domu. Ceny přínosné, jídlo dobré, personál milý. Celkový dojem z restaurace nic moc. Zastaralý systém objednávání/placení jídel, který způsobuje někdy celkem zmatky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vše bylo v naprostém pořádku. Jídlo bylo rychle přípravené, chutné a teplé. Na to, že byla restaurace kompletně plná, jsme byli překvapeni rychlostí personálu. Doporucujeme!
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Plus parkování, nekuřáci, lze i se psem obsluha slabá, jídlo průměr, kuřecím nuceny super, panenka špatná, maso tuhé. Smažák průměr. Neměli správný účet.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Hospoda s hokejovou výzdobou musí udělat na každého jistý dojem, chodník slávy před restaurací a upravené hokejové menu pro každého nadšeného nejen hokejového fanouška. Super obsluha a jídlo, jen prostředí je jako v typické české hospodě.. Ovšem určitě stojí za vyzkoušení.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V této restauraci se zastavujeme vždy při rodinné cestě na Moravu. Já bych se bez ní obešla, ale muž ji bere jako tradici. Jídlo i prostředí jsou v pohodě, fajn. Jen nerozumím tomu, proč obsluha vezme ze stolu prázdný talířek, ale prázdné sklenice si nevšimne. Musela jsem se ozvat. A pak znovu. Odnesli prázdnou nádobu, ale žádná otázka, zda-li si ještě dám. Jak říkám, obešla bych se bez této restaurace, ale jde o tradici.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO