Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Prokopa

Restaurace nabízí minutkovou kuchyni, polední menu a mnoho dalších specialit mistrů z kuchyně. Mezi vyhlášené speciality patří steaky – nejlepší kousky z pánve nebo masové fondue. V široké nabídce nápojového lístku naleznete kromě tradičních nealkoholických a alkoholických nápojů, také koktejly. Ve dvou saloncích, které mají kapacitu 12 a 20 osob pořádají společenské, firemní i rodinné akce, rauty, obchodní jednání a další. Pro větší společnost až 50 osob, je možné uzavřít i celou restauraci a sestavit tabuli podle přání zákazníka. Zajišťují zde kompletní servis – sestavení speciálního menu z jídel teplé i studené kuchyně, cukrářské výrobky, výzdobu prostor nebo hudební produkci.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci U Prokopa doporučuji na poledni menu, ktere jsou vzdy chutne. Doporučuji zvlaste tem,kteri maji radi klasiku jako je Svickova na smetane nebo Moravsky vrabec. Prostredi je novejsi a vzdy ciste. Vhodne i pro male pracovni oslavy.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO