Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 31x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Přístavu

Přehled hodnocení
81% celkově
84% personál
86% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 12x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace u Přístavu si dlouhodobě drží svoji kvalitu. Prostředí u řeky je velmi příjemné, personál ochotný. Výběr jídla tak akorát, kvalita dobrá. Lze doporučit
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pracovní schůzka, rychlá a ochotná obsluha, jídlo výborné. Trochu déle jsme čekali, ale vybrali jsme mimo polední menu a tak se to dá pochopit. K návštěvě této restaurace nemám výhrady.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci se nám líbilo. Bylo krásné počasí, tak jsme seděli venku. Personál byl velice milý a jídlo nám všem chutnalo. Určitě jsem tu nebyla naposledy. Doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Návštěva restaurace se nám líbila. Bylo hezky, a tak jsme si sedli ven. Obsluha byla velmi ochotná, furt kolem nás lítala. Já jsem si dal jen polévku, která byla výborná. Dále pivko a kávu. Spokojenost!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
chodím do této restaurace pravidelně a ještě nikdy jsem nebyl zklamán. Vepřová panenka na jakýkoliv způsob je zde naprosto vynikající. Obsluha je příjemná a rychlá
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
v restauraci u Přístavu jsem byl s přítelkyní na oslavě narozenin. Bohužel, zrovna neměli steaky ze svíčkové, na který jsem se těšil. Dal jsem si tedy rumpsteak s restovanou zeleninou a přítelkyně filet z lososa a opečenou bagetu. Obojí bylo výborné.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí a jídlo bylo příjemné jako vždy, ale servírka neměla svůj den a byla dost nepříjemná. Také mne překvapilo, že nebyl k dispozici ani jeden jídelníček v angličtině, takže komunikace se zahraniční návštěvou byla zpestřená překladem názvů jídel.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídelní lístek v restauraci pravděpodobně prochází rekonstrukcí. Dostali jsme od slečny servírky rozpadající se jídelní lístek, ve kterém byly některá jídla vyškrtaná úplně, u některých byly přeškrtány ceny a fixou dopsány ceny (o dost) vyšší. Výběr steaků špatný (nebyli ani v jídelním lístku) a servírka (byť byla velmi příjemná) vůbec neměla ponětí o vzhledu a složení jídel z jídelního lístku. Z vlastní zkušenosti víme, že v minulosti jsme se U přístavu velmi dobře najedli, ale nyní jsme to bohužel ani nezkusili. V hodnocení jídla dávám neutrálně za tři (nejedli jsme), bohužel tato recenze nelze odeslat bez tohoto dílčího hodnocení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO