Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 28x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Přístavu

Stylová restaurace nabízí příjemné posezení s kapacitou 45 míst, letní terasu s nádherným výhledem na řeku Labe a Děčínský zámek. K dispozici je vlastní parkoviště, WiFi připojení. V době obědů se zde nesmí kouřit. Veškerá jídla podávaná v restauraci připravují výhradně z čerstvých surovin. Polévky a tradiční česká jídla, která nabízí v denní nabídce, vycházejí z receptů našich babiček a maminek. Restaurace je vhodným místem pro svatby, rodinné oslavy, firemní akce, obchodní jednání, smuteční hostiny, abiturientské večírky, rauty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci se nám líbilo. Bylo krásné počasí, tak jsme seděli venku. Personál byl velice milý a jídlo nám všem chutnalo. Určitě jsem tu nebyla naposledy. Doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Návštěva restaurace se nám líbila. Bylo hezky, a tak jsme si sedli ven. Obsluha byla velmi ochotná, furt kolem nás lítala. Já jsem si dal jen polévku, která byla výborná. Dále pivko a kávu. Spokojenost!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
chodím do této restaurace pravidelně a ještě nikdy jsem nebyl zklamán. Vepřová panenka na jakýkoliv způsob je zde naprosto vynikající. Obsluha je příjemná a rychlá
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO