Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U prince

Všechny prostory naší restaurace svým stylovým zařízením, kvalitou služeb i složením jídelníčku navazují na tradici věhlasného pohostinství U Prince, které v těchto prostorách sídlí již téměř sto let. Naše stylová restaurace v přízemí Vás vybízí k příjemnému posezení nad specialitami z české i mezinárodní kuchyně. Pro soukromé slavnostní příležitosti Vám nabízíme Rytířský salónek (pro 18 osob) a Královský salónek (pro 6 osob). Zachované gotické portály, masivní nábytek a nástěnné malby ve spojení s naší tradiční kuchyní Vás přenesou do autentické atmosféry stolování na šlechtických sídlech středověku. Posezení u našeho New York Cocktail baru se širokou nabídkou míchaných nápojů výtečně zakončí příjemně strávený večer. Oblíbeným místem našich hostů je v letních měsících naše vyhlídková terasa, která je přístupná hotelovým výtahem. Můžete zde pohodlně stolovat a současně se těšit jedním z nejkrásnějších panoramatických výhledů na historické centrum města, jemuž na obzoru vévodí Pražský hrad. Starousedlíci Vám rádi potvrdí, že žádný ze staroměstských hotelů nenabízí tak unikátní pohled. Terasa je otevřená po celý rok a v zimních měsících je krytá před nepříznivým počasím.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci vřele doporučuji. Příjemná obsluha a výborné jídlo. Mým nejoblíbenější jídlem zde jsou krevety. Překrásný výhled na Prahu. Tato restaurace je v hodná za každého počasí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Náš klient si sám vybral toto místo pro naše setkání, neboť měl jen samé dobré reference a ani tentokrát nebyl zklamán. A ani my. Personál nám vyšel maximálně ve všem vstříc.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO