Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 35x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Prince Miroslava

Restaurace U Prince Miroslava – malé pivní království na rozhraní Smíchova a Radlic. Restaurace je ideální místo pro posezení s přáteli. Vybírat můžete každý den z 19 piv na čepu z mnoha pivovarů a minipivovarů po celé ČR, ale příležitostně i ze zahraniční.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Jedna z nejlepších pražských hospůdek, když si chcete jít posedět s přáteli na dobré pivko. Jídlo mají průměrné, žádný gastro zážitek se zde nekoná, ale při množství vypitých piv vám to dá jistotu, že Vám druhý den nebude zle.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Nakonec vše dopadlo dobře. Po úvodních zmatcích s vouchery a jídlem jme byli spokojeni. Velký výběr pivních moků. Zakouřené prostředí a jídlo nevalné nakonec nemělo vliv na celkové dobré hodnocení.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Z návštěvy mám smíšené pocity. Obsluha velmi "neformální" leč ochotná, prostředí nic moc a to nejen kvůli kuřáckému zaměření (záchody vyloženě nevábné), burger chuťově slušný (servírovaný ovšem na oprýskaném talíři), náhodně zvolené pivo Harrach chuťově sice slušné, ale za 52,- Kč teda rozhodně nestojí.
Restaurace U Prince Miroslava
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO