Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 45x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U prince Miroslava

Restaurace U Prince Miroslava – malé pivní království na rozhraní Smíchova a Radlic. Restaurace je ideální místo pro posezení s přáteli. Vybírat můžete každý den z 19 piv na čepu z mnoha pivovarů a minipivovarů po celé ČR, ale příležitostně i ze zahraniční. Kuchaři připravují minutky a speciality, obzvláště pak velice oblíbené hamburgery.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Vynikající nabídka dobře ošetřených piv z řemeslných a mini pivovarů. Pepčo burger byl velmi dobrý, ochucený medovou majonézou. Servírovány však byly jen podprůměrné hranolky. Vzhledem k pestrému výběru piv z malo - produkce však celkově spokojenost !
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsme byli poprvé. Všimla jsem se jí na Slevomatu když nabízeli slevu na Burgery - Hovězí Pepčos burger a Hovězí Portobelle burger (chutnali nám). Zaujala nás hlavně kvůli nabídce piv z různých pivovarů. Piva dobrá, jen je škoda, že když chce člověk vědět kolik pivo, které si dává stojí, musí se jít podívat na tabuli ke vchodu (i když je to na stránkách i lístku avizované, i tak je to nepříjemné). O naší rezervaci přes Restu sice nevěděli, ale i přesto si poradili a stůl nám dali. Celkově DOPORUČIJI!
Restaurace U prince Miroslava Restaurace U prince Miroslava Restaurace U prince Miroslava
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Oblíbená hospoda s velkým výběrem piv, dříve pouze na pivo - piva z českých menších pivovarů za rozumné ceny, v poslední době i na jídlo, jak chuťovky k pivu, tak i napr. burger apod. - a nejen za sebe, ale i za kamarády musím konstatovat velkou spokojenost. Doporučuji
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO