Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Přemysla Otakara

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
dobrý den, podle hodnocení mého i mých kolegů posezení dopadlo dobře, bez nějakých karambolů, kdo musel dorazil ráno do práce v pohodě. černý puntík za stísněné poměry pro hosty i pro personál a hlavně za nefungující klimatizaci a vydýchaný a zahulený prostor.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Při naší cestě ze zámku Hluboká jsme preferovali restauraci v centru, protože jsme si chtěli ještě něco zařídit ve městě. Z několika možností padla volba právě na restauraci U Přemysla Otakara a rozhodně jsme nešlápli vedle! Vzhledem k počasí jsme se usadili venku na celkem příjemnou zahrádku. Sice trvalo delší dobu, než si nás obsluha všimla, objednala a než bylo jídlo doneseno (cca 40 minut), ale restaurace byla v době oběda plná, takže se to dalo pochopit. Jídlo bylo naprosto excelentní! Lepší steak z kotlety jsem snad ještě nejedla. Obloha přiměřená, přesně to, co mám ráda - strouhaná ochucená mrkev a strouhané hlávkové zelí, žádné zbytečné rajče, okurka a další zelenina, co vyplňuje místo na talíři a nepodtrhuje chuť samotného jídla. Dalším plusem byla domácí tatarka výborné chuti. Cenově oběd vyšel velmi dobře na restauraci v centru města a skvělé jídlo. Pokud budeme mít ještě cestu do Českých Budějovic, určitě se zase zastavíme! :)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí se nám velice líbí, personál je ochotný a vstřícný. Dnešní bramborák s masovou směsí byl lehce připálenější (stálejší problém restaurace, nebo mám vždy já smůlu, ale stejně si ho vždy dám :) ), proto byl lehce hořký. Polévky jsou velké mínus, protože jsou to většinou ochucené vody, bývaly lepší (hustější).

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO