Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Přemysla Otakara

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
dobrý den, podle hodnocení mého i mých kolegů posezení dopadlo dobře, bez nějakých karambolů, kdo musel dorazil ráno do práce v pohodě. černý puntík za stísněné poměry pro hosty i pro personál a hlavně za nefungující klimatizaci a vydýchaný a zahulený prostor.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Při naší cestě ze zámku Hluboká jsme preferovali restauraci v centru, protože jsme si chtěli ještě něco zařídit ve městě. Z několika možností padla volba právě na restauraci U Přemysla Otakara a rozhodně jsme nešlápli vedle! Vzhledem k počasí jsme se usadili venku na celkem příjemnou zahrádku. Sice trvalo delší dobu, než si nás obsluha všimla, objednala a než bylo jídlo doneseno (cca 40 minut), ale restaurace byla v době oběda plná, takže se to dalo pochopit. Jídlo bylo naprosto excelentní! Lepší steak z kotlety jsem snad ještě nejedla. Obloha přiměřená, přesně to, co mám ráda - strouhaná ochucená mrkev a strouhané hlávkové zelí, žádné zbytečné rajče, okurka a další zelenina, co vyplňuje místo na talíři a nepodtrhuje chuť samotného jídla. Dalším plusem byla domácí tatarka výborné chuti. Cenově oběd vyšel velmi dobře na restauraci v centru města a skvělé jídlo. Pokud budeme mít ještě cestu do Českých Budějovic, určitě se zase zastavíme! :)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí se nám velice líbí, personál je ochotný a vstřícný. Dnešní bramborák s masovou směsí byl lehce připálenější (stálejší problém restaurace, nebo mám vždy já smůlu, ale stejně si ho vždy dám :) ), proto byl lehce hořký. Polévky jsou velké mínus, protože jsou to většinou ochucené vody, bývaly lepší (hustější).

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO