Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Přemysla Otakara

Restaurace se nachází v Českých Budějovicích na náměstí Přemysla Otakara II, rohový dům „U Jelena“. Čepují zde pivo značky Budějovický Budvar a dále nabízí výběr hotových jídel v každodenním poledním menu, minutkových jídel z drůbežího, vepřového, hovězího masa, těstoviny a ryby. Kapacita restaurace je 50 míst. Součástí restaurace je salonek pro 20 osob. Možnost pořádání rodinných, firemních, společenských oslav. Restaurace je klimatizovaná a  je zde také k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. Možnost placení stravenkami.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
dobrý den, podle hodnocení mého i mých kolegů posezení dopadlo dobře, bez nějakých karambolů, kdo musel dorazil ráno do práce v pohodě. černý puntík za stísněné poměry pro hosty i pro personál a hlavně za nefungující klimatizaci a vydýchaný a zahulený prostor.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Při naší cestě ze zámku Hluboká jsme preferovali restauraci v centru, protože jsme si chtěli ještě něco zařídit ve městě. Z několika možností padla volba právě na restauraci U Přemysla Otakara a rozhodně jsme nešlápli vedle! Vzhledem k počasí jsme se usadili venku na celkem příjemnou zahrádku. Sice trvalo delší dobu, než si nás obsluha všimla, objednala a než bylo jídlo doneseno (cca 40 minut), ale restaurace byla v době oběda plná, takže se to dalo pochopit. Jídlo bylo naprosto excelentní! Lepší steak z kotlety jsem snad ještě nejedla. Obloha přiměřená, přesně to, co mám ráda - strouhaná ochucená mrkev a strouhané hlávkové zelí, žádné zbytečné rajče, okurka a další zelenina, co vyplňuje místo na talíři a nepodtrhuje chuť samotného jídla. Dalším plusem byla domácí tatarka výborné chuti. Cenově oběd vyšel velmi dobře na restauraci v centru města a skvělé jídlo. Pokud budeme mít ještě cestu do Českých Budějovic, určitě se zase zastavíme! :)
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí se nám velice líbí, personál je ochotný a vstřícný. Dnešní bramborák s masovou směsí byl lehce připálenější (stálejší problém restaurace, nebo mám vždy já smůlu, ale stejně si ho vždy dám :) ), proto byl lehce hořký. Polévky jsou velké mínus, protože jsou to většinou ochucené vody, bývaly lepší (hustější).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO