Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Pramenů

Přehled hodnocení
90% celkově
93% personál
90% prostředí
97% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 0x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající po všech stránkách! Elegantní a čisté prostředí, profesionální a milý personál a naprosto geniální jídlo. Rozhodně se sem zase stavím na hovězí flank s omáčkou z hrubozrnné hořčice, gratinovaným pórkem a bramborem plněným rokforem a slaninou, nebo na grilované krevety s rajčátky. K flanku doporučené Rulandské modré od Šamšuly bylo luxusní stejně jako všechno, co jsme objednali. Doporučuji!!
Restaurace U Pramenů Restaurace U Pramenů Restaurace U Pramenů Restaurace U Pramenů Restaurace U Pramenů Restaurace U Pramenů
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, seděli jsme v příjemné a rozlehlé zahradě. Vynikající jídlo, velký výběr kvalitních vín. Ochotný a příjemný personál. Vřele všem doporučuji.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Ve 13:00 v nabidce uz jen jedna polevka. Polovina denni nabidky jiz nebyla k dispozici. V jidelnim listku chybi predkrmy. Jidlo ale bylo vynikajici.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem zde podruhé, velmi dobrý dojem se potvrdil: nabídka jídel včetně zážitkové kuchyně, možnost venkovního posezení, celkově velmi pohodová atmosféra. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace v plzeňské Roudné. Zajímavá nabídka jídelního lístku včetně zážitkové gastronomie. Výborná kuchyně, profesionální obsluha, atraktivní prostředí. Doporučuji k příjemnému posezení.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO