Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Pramenů

Hotel nabízí dvě stylově rozdílné restaurace s českou a mezinárodní kuchyní, jejichž součástí je atraktivní a prostorná zahradní restaurace s grilováním a možností svatebních obřadů, salonek a konferenční místnost. Připravujeme svatby s veškerými službami, promoce, rauty, catering, firemní a rodinné oslavy. Zajistíme firemní prezentace, konference a školení. Pořádáme kulturní akce, vernisáže, pravidelné promítání filmového klubu. Restaurace má WIFI připojení, vlastní hlídané parkoviště.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající po všech stránkách! Elegantní a čisté prostředí, profesionální a milý personál a naprosto geniální jídlo. Rozhodně se sem zase stavím na hovězí flank s omáčkou z hrubozrnné hořčice, gratinovaným pórkem a bramborem plněným rokforem a slaninou, nebo na grilované krevety s rajčátky. K flanku doporučené Rulandské modré od Šamšuly bylo luxusní stejně jako všechno, co jsme objednali. Doporučuji!!
Restaurace U Pramenů Restaurace U Pramenů Restaurace U Pramenů Restaurace U Pramenů Restaurace U Pramenů Restaurace U Pramenů
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, seděli jsme v příjemné a rozlehlé zahradě. Vynikající jídlo, velký výběr kvalitních vín. Ochotný a příjemný personál. Vřele všem doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO