Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Pramene

Přehled hodnocení
80% celkově
75% personál
76% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 11x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace se nachází na příjemném místě hned u autobusové zastávky. Restaurace má k dispozici i venkovní zahrádku. Posezení v létě nad pivem musí být paráda. V této restauraci jsem absolvovala oběd - gulášová polévka a filírovaná kachní prsa se šťouchaným bramborem. Gulášová polévka byla moc dobrá. Hlavnímu chodu chyběla sůl a kurčička nebyla pořádně propečená a křupavá. Za mě příjemné prostřední, ale jídlo průměrné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace U Pramene Restaurace U Pramene
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace je v příjemné a klidné části Prahy 6, blízko Stromovky. Posedět je možné vevnitř i venku. Jídlo je velmi dobré, obsluha byla "méně bystrá" - např. miska od polévky nám ležela na stole po celou dobu co jsme jedli hlavní chod. Jídlo bylo velmi dobré, prostředí je čisté.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dnes se udělalo tepleji, a tak pozdní oběd na zahrádce byl velmi příjemný. Boloňské špagety a opečená jitrnice s bramborem a zelím nám přišly k chuti. Dnes byl oběd moc dobrý... MN
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Interier restaurace příjemný, obsluha rychlá, avšak ne standardně profesionální - tento den mírně podrážděná, s nevhodným komentářem jak na naší připomínku k jídlu, tak směrem k jiným hostům. Naporcovaná roštěná "po vlákně" ač jinak výborně připravená (vizuelně i chuťově) byla k neužvýkání. Poznámka "...to se divím, dnes jste jediní kdo si stěžoval!" nás spíše otrávila, než povzbudila k další návštěvě. U vedlejšího stolu řešili to samé. :-) Naštěstí není každý den stejný... Milada N.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
K obědu Krůtí řízek s baramborem ... šikovný kuchař na něm nemá co zkazit :-). Malináda však byla luxusní, jen cena je za ni trochu vyšší. IvanaT
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštíila již podruhé (jedla jsem v restauraci i na zahrádce). Obsluha byla milá, rychlá bez zbytečného zdržování jak objednávky, tak i u placení. Karta není problém. Jídlo velmi chutné, z poledního menu, porce dostatečná...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná hospůdka, jako stvořená pro zakončení výletu - a to i díky lokalitě nedaleko Stromovky. Dobré pívo, výborné jídlo (fajn výběr). Podnik se hodí jistě i pro večírky větší skupiny lidí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je na pěkném místě v klidné části Prahy 6. Uvnitř podniku je to malebné a velmi příjemné. Za zmínku stojí hezky zrekonstruované toalety. :-) Plzeňské pivo zde mají opravdu moc dobré. Kuchyň nás také potěšila. Číšnice byla milá a pozorná. Rozhodně doporučuji tento podnik navštívit. A navíc přijímají i RESTU vouchery! ;-)
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí se mi líbilo . škoda jen,že stále podporují kuřáky. Dal jsem si výbornou držkovou a průměrné lívance se zelatinovým žahourem. Obsluha byla velmi milá a vstřícná.
Restaurace U Pramene

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO