Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Pramene

Restaurace U Pramene se nachází v klidném místě Prahy, v diplomatické čtvrti v Dejvicích. Nabízí vám příjemnou atmosféru, výbornou kuchyni s letním grilem, točenou Plzní a vybranými víny. Restaurace je řešena do čtyř samostatných celků. Restaurace, vinárny, koliby s krbem a letní zahrádky s grilem. Těší se na vás milá obsluha, mistři kuchařského řemesla a hlavně speciality vhodné pro vaše obchodní jednání, rodinné oslavy, výročí, večírky, ale i každodenní oběd nebo večeři.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace se nachází na příjemném místě hned u autobusové zastávky. Restaurace má k dispozici i venkovní zahrádku. Posezení v létě nad pivem musí být paráda. V této restauraci jsem absolvovala oběd - gulášová polévka a filírovaná kachní prsa se šťouchaným bramborem. Gulášová polévka byla moc dobrá. Hlavnímu chodu chyběla sůl a kurčička nebyla pořádně propečená a křupavá. Za mě příjemné prostřední, ale jídlo průměrné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace U Pramene Restaurace U Pramene
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace je v příjemné a klidné části Prahy 6, blízko Stromovky. Posedět je možné vevnitř i venku. Jídlo je velmi dobré, obsluha byla "méně bystrá" - např. miska od polévky nám ležela na stole po celou dobu co jsme jedli hlavní chod. Jídlo bylo velmi dobré, prostředí je čisté.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO