Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Pramene

Restaurace U Pramene se nachází v klidném místě Prahy, v diplomatické čtvrti v Dejvicích. Nabízí vám příjemnou atmosféru, výbornou kuchyni s letním grilem, točenou Plzní a vybranými víny. Restaurace je řešena do čtyř samostatných celků. Restaurace, vinárny, koliby s krbem a letní zahrádky s grilem. Těší se na vás milá obsluha, mistři kuchařského řemesla a hlavně speciality vhodné pro vaše obchodní jednání, rodinné oslavy, výročí, večírky, ale i každodenní oběd nebo večeři.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace je v příjemné a klidné části Prahy 6, blízko Stromovky. Posedět je možné vevnitř i venku. Jídlo je velmi dobré, obsluha byla "méně bystrá" - např. miska od polévky nám ležela na stole po celou dobu co jsme jedli hlavní chod. Jídlo bylo velmi dobré, prostředí je čisté.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dnes se udělalo tepleji, a tak pozdní oběd na zahrádce byl velmi příjemný. Boloňské špagety a opečená jitrnice s bramborem a zelím nám přišly k chuti. Dnes byl oběd moc dobrý... MN
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Interier restaurace příjemný, obsluha rychlá, avšak ne standardně profesionální - tento den mírně podrážděná, s nevhodným komentářem jak na naší připomínku k jídlu, tak směrem k jiným hostům. Naporcovaná roštěná "po vlákně" ač jinak výborně připravená (vizuelně i chuťově) byla k neužvýkání. Poznámka "...to se divím, dnes jste jediní kdo si stěžoval!" nás spíše otrávila, než povzbudila k další návštěvě. U vedlejšího stolu řešili to samé. :-) Naštěstí není každý den stejný... Milada N.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO