Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Pošty

Pokud navštívíte restauraci U pošty, přivítá vás příjemný interiér ve, kterém najdete obrázky z historie staré české a rakousko-uherské pošty. Nabízí vám širokou nabídku jídel z mezinárodní i typicky české kuchyně. Čepují Gambrinus 10, Popovického Kozla - tmavého a samozřejmě Plzeňskou 12.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Je to klasická hospůdka, ale s profesionálním personálem a slušnou kuchyní. Určitě se sem dá jít po práci na pivko a něco slušného k snědku. Jen je podnik spíše kuřácký.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
První zkušenost s restaurací pošta nedopadla moc dobře. Prostředí klasické hospodské bohužel zakourene, obsluha byla ochotná a jídlo bylo průměrné. Rozhodně bych vytknul 2dcl okurkoveho salátu za 60,- vzhledem k úrovni restaurace. Není důvod k opětovné návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyborny rumpsteak s fazolkami a slaninou, medailonky z veprove panenky s fazolkami a slaninou se smetanovymi noky, panenka byla take vyborna, mekka a dobre ochucena, DOPORUCUJI!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO