Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Pošty

Pokud navštívíte naší restauraci " U pošty ", přivítá Vás příjemný interiér ve kterém najdete obrázky z historie staré české a rakousko-uherské pošty. Nabízíme Vám širokou nabídku jídel z mezinárodni i typicky české kuchyně, máme otevřeno denně od 11,00 do 24,00 kdy od 11,00 do 15,00 hod podáváme též klasické dobré české "hotovky" . Čepujeme Gambrinus 10, Popovického Kozla - tmavého a samozřejmě Plzeňskou 12. Restaurace je asi pro 50 osob, salonek pro 20 osob, můžete u nás pořádat i promoční hostinu, svatbu ...........atd.
 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Je to klasická hospůdka, ale s profesionálním personálem a slušnou kuchyní. Určitě se sem dá jít po práci na pivko a něco slušného k snědku. Jen je podnik spíše kuřácký.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
První zkušenost s restaurací pošta nedopadla moc dobře. Prostředí klasické hospodské bohužel zakourene, obsluha byla ochotná a jídlo bylo průměrné. Rozhodně bych vytknul 2dcl okurkoveho salátu za 60,- vzhledem k úrovni restaurace. Není důvod k opětovné návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyborny rumpsteak s fazolkami a slaninou, medailonky z veprove panenky s fazolkami a slaninou se smetanovymi noky, panenka byla take vyborna, mekka a dobre ochucena, DOPORUCUJI!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO