Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Piráta

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace U piráta je bohužel typ restaurace, kde její interiér mnohonásobně předčil nabízené jídlo. Polévka rozhodně neobsahovala nabízené domácí nudle a pirátova topinka byl pouze opečený chléb s kaťákem. Medailonky se sýrem a "uzeným" byly spálené a společně s grilovanou zeleninou tvořili přepepřený komplet. Candát byl čerstvý a chutnal dobře. Byl ovšem špatně vykostěný. Tiramisu dezert byl v ledničce už nějakou delší dobu a na spodku se vysrážel krém. Obsluha byla nepříjemná a pomalá (krom mladé slečny, která byla ochotná). Platba kartou je možná, ale s 2,5% příplatkem. Stravenky jsou s příplatkem 2kč na stravenku. Restauraci proto nemohu doporučit.
Restaurace U Piráta Restaurace U Piráta Restaurace U Piráta Restaurace U Piráta Restaurace U Piráta
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme zde již podruhé a byli jsme opět spokojeni. Obsluha milá, rychlá a ochotná. Škoda jen, že ve 12:00 již měli pouze 1 polévku a neměli točenou malinovku.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci se nám velmi líbilo - byl zde klid a velmi příjemná obsluha. Rybí speciality nás uchvátily, ale na své si přišli i "rybí abstinenti". Moc rádi se sem vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vše proběhlo v pořádku. Pěkné prostředí, k dispozici malý dětský koutek. Nebyl problém dohodnout bezmléčné jídlo pro děti. Děkujeme za příjemný oběd, rádi se sem zase někdy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo výborné, porce dostatečné, personál příjemný. Bylo by zajímavé rozšířit menu o více mořských živočichů, protože vepřové a drůběž si mohu dát kdekoli, ale na rybí speciality si zajdu jen sem. Děkuji Kobr
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Nejdříve jsme byli lehce rozčarováni, protože naši rezervaci omylem napsali na večeři místo oběda (jiný čas). Zbylé posezení bylo však velice příjemné. Hezký tématický interiér, milá obsluha. Jídlo hodnotím lehce nadprůměrně, ale asi to byla jen smůla, protože všichni naši známí (i ostatní recenze zde), hodnotí jídlo na výbornou. Rád se sem vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo výborné a prostředí super. Jen by mohla být restaurace v programu BENE. Hospůdku jsem rezervoval pro dámskou jízdu a všichni zúčastnění vše jen chválili. Díky a příště opět u Vás.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Všechno podle představ, obsluha dobrá, jídlo výborné. Prostředí no prostě U Piráta. Restaurace by mohla být zařazeno do programu BENE PLUS, to by bylo další lákadlo pro hosty. Škoda, že u nás v Jičíně do tohoto programu žádná restaurace nespadá. Snad se to do budoucna zlepší. Jinak vše na jedničku. Mohl by být větší výběr piv na čepu, nebo tankové jak se již rozmáhá i u nás v Jičíně. Příště ale určitě navštívíme opět. S pozdravem optimista.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO