Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Piráta

Inspirace pro otevření stylové restaurace vznikla při návštěvě Belgie, kde se nachází nepřeberné množství podobných restaurací, především v přímořských městech. Hlavní oblasti nabídky jsou jídla z ryb a drůbeže doplněna minutkovou kuchyní z ostatních druhů masa, včetně italských těstovin. V době oběda je hostům nabízeno výhodné polední menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace U piráta je bohužel typ restaurace, kde její interiér mnohonásobně předčil nabízené jídlo. Polévka rozhodně neobsahovala nabízené domácí nudle a pirátova topinka byl pouze opečený chléb s kaťákem. Medailonky se sýrem a "uzeným" byly spálené a společně s grilovanou zeleninou tvořili přepepřený komplet. Candát byl čerstvý a chutnal dobře. Byl ovšem špatně vykostěný. Tiramisu dezert byl v ledničce už nějakou delší dobu a na spodku se vysrážel krém. Obsluha byla nepříjemná a pomalá (krom mladé slečny, která byla ochotná). Platba kartou je možná, ale s 2,5% příplatkem. Stravenky jsou s příplatkem 2kč na stravenku. Restauraci proto nemohu doporučit.
Restaurace U Piráta Restaurace U Piráta Restaurace U Piráta Restaurace U Piráta Restaurace U Piráta
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme zde již podruhé a byli jsme opět spokojeni. Obsluha milá, rychlá a ochotná. Škoda jen, že ve 12:00 již měli pouze 1 polévku a neměli točenou malinovku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO