Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 103x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Pinkasů

Přehled hodnocení
85% celkově
83% personál
86% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 40x
4 43x
3 12x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Velmi mě tato restaurace zklamala, v okamžiku kdy obsluha zjistila že jsme češi začala nosit piva, kde velká piva odpovídala těm malým. Jídlo bylo velmi chudé drahé a velmi průměrné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V pivnici jsem prakticky štamgast, ale v restauraci v prvním patře jsem byl poprvé. A super. Pěkný interiér, výborné pivo, jaké je jen u Pinkasů, skvělé jídlo, milá a hezká obsluha :-) Jen drobný mínus - mezi stoly není moc místa a když se prostor zaplní, je tu poměrně hluk. Ale jinak paráda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická hospoda s klasickými jídly a opravdu velkým výběrem. Jídlo neurazí, pro milovníka české kuchyně je to to pravé ořechové. Z kdysi tradiční hospody dnes ráj pro turisty.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dlouho jsme se této legendrání restaurace vyhýbali, bohužel právem. Dnes je to již jen lákadlo pro turisty. Jídlo super, ale plznička průměrná. Byť jde o nekuřácký podnik, odnesete si (díky zvláštně postavenému odvětrávání spojenému s kuchyní) spoustu oleje domů.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Do tejto reštaurácie chodíme pravidelne a aj teraz sme sa tešili že si znova "pošmákneme".Vybrali sme si králiči stehýnka - mali to byť dva kusy podľa jedálneho lístka a ehle,dostali sme jedno predné stehno a jeden kus polozmrzlého neprepečeného chrbta.Veľké sklamanie. Asi sa tu treba držať klasiky - koleno, řebra,gulášek a svíčkova, ale nie je to na takúto reštauráciu málo?
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace U Pinkasu sme vybrali ako jednu z klasickych prazskych hospod so svojou historiou. Vyborne pivo, dobre jedlo, cenova relacia prijemna vzhladom na polohu v centre.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Hospoda U Pinkasů je skvělá na pivo, snad jedna z nejlepších v Praze. Obsluha je milá a vcelku rychlá. Jídlo je poctivá česká klasika. Občas bývá plno, proto se vyplatí rezervace. V létě doporučuji venkovní zahrádku

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO