Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Petrů

Nechte se pozvat k příjemnému posezení do stylové restaurace, která uspokojí nejenom milovníky zlatavého moku, ale i rodiny s dětmi. Nabízí možnost firemních akcí. Každou sobotu pořádají country večery s živou hudbou.

Výběr z ŠESTI druhů točených piv (tankový Staropramen 10°, Černý Staropramen, nefiltrovaný Staropramen 12°, Pilsner 12°, Velen 12° plus týdení speciál z cesty pivních znalců). K jídlu nabízí především domácí kuchyni (hotová jídla), ale i minutky a studená jídla.

Od jara nabízí posezení na travnaté zahradě a kryté terase (70 mist). Také nezapomínají na maminky s dětmi, pro které tu mají malé dětské hřiště (pískoviště, kolotoč, houpačky, prolézačky). Zahrada je celá oplocená.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO