Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Petra

Stylově zařízená restaurace disponuje 70 místy včetně mysliveckého salónku a dalšími 30 místy venkovního posezení. Jistě vás nezklame ani kuchyně, která nabízí široký sortiment nejrůznějších specialit ze zvěřiny, ryb i drůbeže, ale na své si zde přijdou i milovníci oblíbených klasických jídel. 

Pro zvláště mlsné jazýčky zde každoročně připravují dny speciální kuchyně, kdy nabízí možnost ochutnat speciality jiných zemí jako jsou Itálie, Mexiko apod. V sezónách k tomu se hodících pořádají hody zvěřinové, vepřové a jiné. 

Restaurace je také připravena poskytnout vám ty nejlepší služby pro vaše rodinné, přátelské i firemní oslavy, pro obchodní i pracovní setkání, školení, semináře apod. Pro tyto akce jsou schopni sestavit vám menu dle vašich chutí a přání.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO