Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Na mapě

Informace Restaurace U Petra

Stylově zařízená restaurace disponuje 70 místy včetně mysliveckého salónku a dalšími 30 místy venkovního posezení. Jistě vás nezklame ani kuchyně, která nabízí široký sortiment nejrůznějších specialit ze zvěřiny, ryb i drůbeže, ale na své si zde přijdou i milovníci oblíbených klasických jídel. 

Pro zvláště mlsné jazýčky zde každoročně připravují dny speciální kuchyně, kdy nabízí možnost ochutnat speciality jiných zemí jako jsou Itálie, Mexiko apod. V sezónách k tomu se hodících pořádají hody zvěřinové, vepřové a jiné. 

Restaurace je také připravena poskytnout vám ty nejlepší služby pro vaše rodinné, přátelské i firemní oslavy, pro obchodní i pracovní setkání, školení, semináře apod.
Pro tyto akce jsou schopni sestavit vám menu dle vašich chutí a přání.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Jedna z mála restaurací v okolí, která vaří později do večera do 21 hodin, podle obsazenosti i déle. Je možné přijít i na snídani. Servis rychlý a ochotný, i rozhovor zapřede, pokud je čas. Jediná drobná chybička, předkrm nám přinesli současně s hlavním jídlem. Ale mohlo to být i tím, že ve 21.20 už kuchyn pomalu zavírala. Zvažte, kolik si objednáte, porce jsou obrovské. Raději postupně :-) Doporučení - restaurace by měla změnit značku (výrobce) kroket. Nebyly dobré.

Svatoslav Štěrba
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba