Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 50x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Perónu

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Včera jsem s kolegy navštívila po delší době tuto restauraci a dlouho znovu nezavítám. Jídlo nebylo extra špatné, ale cenám určitě neodpovídalo. Ovšem chování obsluhy bylo k neuvěření - naštvaní, že jim do hospody přišli zákazníci a že požadují obsluhu. Na závěr večera byla již tsková naštvanost, že mi obsluha vylila naschvál pivo do bot . Už nikdy více!!!
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Byl jsem zde už několikrát, protože jsem tam s někým měl sraz, případně mě tam někdo odvedl a nikdy to nestalo za moc. Ačkoliv jsme tam několikrát byli sami, personál byl pomalý, ceny neodpovídají kvalitě, prostředí je ošklivé, špinavé a propálene sedačky, zatuchly vzduch z nevyvetraneho kouře. Jídlo jsme měli pouze jednou a bylo vyloženě odporné, těstoviny zalite cementem. Nelze doporučit.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Maji sice tankovou Plzen, ale spinave sklenice, protoze pivo melo bublinky jako sodovka. Hamburger byl vysuseny, takze cesky prumer. Jen obsluha fungovala dobre.
Restaurace U Perónu
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Vzdušný prostor se zajímavým interiérem, skvělé jídlo, které si na nic zásadního nehraje. Výborný burger, tatarák a velký výběr pitiva. Za mě jednoznačně palec nahoru a určitě se sem ještě vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dlouho jsem tu nebyl, proto jsem byl překvapený z prostoru vzadu. Ceny přijatelný, prostředí velmi členitý a člověk tu asi vždy najde místo k sezení. Co mi vadilo bylo, ze jsem cítil kuchyni.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Personál většinou neochotný a vysoké ceny především za pití, jinak příjemný podnik
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V teto restauraci se mi líbilo. Je to prijemne prostorne prostredi.Jidlo mají velice chutné. Vepřová panenka skvěle připravena. Mají lahodne a cerstve pivo. Doporučuji i veprovy jazyk s křenem.
Restaurace U Perónu Restaurace U Perónu

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO