Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 50x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Perónu

Restaurace, kde si můžete od úterý do pátku vychutnávat pokrmy od kuchaře Pavla Červenky. Celý týden jsou v nabídce různé druhy vín.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Včera jsem s kolegy navštívila po delší době tuto restauraci a dlouho znovu nezavítám. Jídlo nebylo extra špatné, ale cenám určitě neodpovídalo. Ovšem chování obsluhy bylo k neuvěření - naštvaní, že jim do hospody přišli zákazníci a že požadují obsluhu. Na závěr večera byla již tsková naštvanost, že mi obsluha vylila naschvál pivo do bot . Už nikdy více!!!
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Byl jsem zde už několikrát, protože jsem tam s někým měl sraz, případně mě tam někdo odvedl a nikdy to nestalo za moc. Ačkoliv jsme tam několikrát byli sami, personál byl pomalý, ceny neodpovídají kvalitě, prostředí je ošklivé, špinavé a propálene sedačky, zatuchly vzduch z nevyvetraneho kouře. Jídlo jsme měli pouze jednou a bylo vyloženě odporné, těstoviny zalite cementem. Nelze doporučit.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO