Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 50x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Perónu

Příjemná restaurace s moderní, otevřenou kuchyní nabízí tradiční české pokrmy, ale také speciality mezinárodní kuchyně. Těšit se můžete na lahodné tankové pivo. Kapacita až 250 osob zaručí pohodlné zajištění jak velkých firemních akcí, tak malých rodinných oslav.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Včera jsem s kolegy navštívila po delší době tuto restauraci a dlouho znovu nezavítám. Jídlo nebylo extra špatné, ale cenám určitě neodpovídalo. Ovšem chování obsluhy bylo k neuvěření - naštvaní, že jim do hospody přišli zákazníci a že požadují obsluhu. Na závěr večera byla již tsková naštvanost, že mi obsluha vylila naschvál pivo do bot . Už nikdy více!!!
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Byl jsem zde už několikrát, protože jsem tam s někým měl sraz, případně mě tam někdo odvedl a nikdy to nestalo za moc. Ačkoliv jsme tam několikrát byli sami, personál byl pomalý, ceny neodpovídají kvalitě, prostředí je ošklivé, špinavé a propálene sedačky, zatuchly vzduch z nevyvetraneho kouře. Jídlo jsme měli pouze jednou a bylo vyloženě odporné, těstoviny zalite cementem. Nelze doporučit.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO