Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Pecků

Restaurace U Pecků je rodinná restaurace s dlouholetou tradicí a důrazem na spokojenost zákazníka. Jejich kuchyně má základ v čerstvých surovinách a tradičních českých recepturách, na kterých vyrostlo několik posledních generací. Dále zařazují jídla připravovaná v zemích hlavně střední Evropy a pokrmy, které jsou v současnosti tzv. ve středu zájmu. Jako jediná restaurace ve Vysočanech čepuje tankové pivo značky Gambrinus, nechybí čepovaný ležák Plzeňský Prazdroj a pivní speciály jak z minipivovarů, tak z velkých pivovarů. Kvalita piva je pro ně prioritou a dodržujíta nejpřísnější pravidla péče o kvalitu piva. V létě je pro Vás připravena prostorná zahrádka a samozřejmostí je i možnost sledování sportovních přenosů na velké plasmové televizi, či na velkoplošném plátně. Bude jim potěšením pro Vás připravit svatební hostinu, oslavu narozenin, firemní večírek, nebo jakoukoliv jinou oslavu.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba