Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 93x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U pečeného kolena

V příjemném prostředí restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. V nabídce hledejte speciality české a mezinárodní kuchyně. Od 11 do 16 hod tu také nabízejí obědové menu. V letních měsících lze posedět na venkovní zahrádce.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je zasazena do krásného prostředí a interiér je v zimě velice útulný. Obsah jídelníčku je tak akorát. Mají zde výborné vepřové koleno i steaky. Obsluha je velice příjemná a dokáže skvěle zlepšit náladu. Doporučuji!!
Restaurace U pečeného kolena
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Nejlepší pečené koleno v Praze. Možno posedět i venku. Uvnitř se nekouří. Točí tu Budějovický Budvar. Obsluha příjemná a snaživá. Jen ostatní jídla z lístku nic moc.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO