Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

1 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace U Partyzána

Denně široká nabídka nejen hotových jídel převážně české kuchyně, ale též minutky. Možnost posedět na zahrádce, kde se ti nejmenší mohou vyřádit na trampolíně.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    -
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Stylová hospoda blízko centra Kamenice. Interiér sice trochu starší, ale hospoda má svojí duši, jinak ale krásná zahrádka. Jídlo jsme nedávali, ale za to jsme ochutnali Kozla jedenáctku a zde opravdu vynikající. Obsluha rychlá a pivo umí natočit nádherně. Za mě určitě doporučuji

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno