Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotografie

Restaurace U Partíka - U partyzána

Valdštejnská 282, Litvínov
· Nyní zavřeno (11:00 - 23:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Hodnocení Restaurace U Partíka - U partyzána

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  3

Dnes jsem si zašel do restaurace U Partíka v Litvínově jen tak s rodinou na posezení. Dali jsme si kofolu, klukovi nějaký zmrzlinový pohár a 2x kapučino. Kapučino paní přinesla a po chutnání se jednalo o ochucenou vodu, něco tak strašného nikomu nepřeji . Obě "kávy" jsme nechali na rohu stolu. Obsluha chodila okolo a nenapadlo se jí ani zeptat, zda je vše v pořádku. Po té jsem prosil zaplatit, paní bez mrknutí přinesla účet a opět se ani nezeptala proč jsou ty kávy netknuté. Proto jsem se jí optal zda nezapomněla dát do té "kávy" kafe, že je to jen ochucená voda. Paní se začala přít, že to není možné že mačkala knoflík presso. Žádná omluva, žádná náprava. Hlavně, že po restauraci veřejně rozhlašovala, že kolegyně si nyní z Chorvatska přivezla nějakou nemoc a tak je tam zatím sama. Určitě v dnešní době skvělý marketingový tah jak odradit zákazníky. Za mne už nikdy a nemohu jinak ohodnotit nežli - děsivý kulinářský zážitek.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba